مهاجرت به آلمان به عنوان کارآفرین و سرمایه گذار

مهاجرت به آلمان به عنوان کارآفرین و سرمایه گذار

مهاجرت به آلمان به عنوان کارآفرین و سرمایه گذار

افرادی که می‌خواهند در کشور آلمان سرمایه گذاری کنند می‌توانند اقامت دائمی این کشور را به دست آورند. موارد مورد نیاز برای به دست آوردن اقامت آلمان از طریق سرمایه‌گذاری متفاوت هستند. یکی از موارد خیلی مهم این است که باید یک طرح تجاری به مقامات آلمانی ارائه شود. ایت طرح تجاری باید شامل جزئیاتی به شرح زیر باشد:

·        کسب و کار مورد نظر (شکل قانونی کسب  و کار و اینکه در چه زمینه‌ای است)

·        اطلاعات مربوط به فرد درخواست دهنده (تجارب حرفه‌ای، آموزش‌ها و تحصیلات دانشگاهی)

·        مسائل مالی مربوط به تجارت مورد نظر

طرح تجاری همچنین باید به سؤالات زیر پاسخ دهد:

·        آیا این کسب و کار قابلیت افزایش پتانسیل بازار و فرصت‌های فروش برای دیگر شرکت‌های آلمانی را دارد؟

·        آیا این شرکت محصولات پایدار تولید خواهد کرد؟

·        آیا این شرکت بازار آلمان را از محصولات خارجی پر خواهد کرد یا محصولات آلمانی را صادر خواهد کرد؟

·        آیا در منطقه‌ای که این کسب و کار در آن مشغول خواهد شد، کمبود محصولی که این کسب و کار فراهم خواهد کرد وجود دارد؟

کلید دریافت اقامت آلمان به عنوان کافرین این است که نشان بدهید این کسب و کار تأثیر مثبتی بر اقتصاد این کشور خواهد داشت. به عنوان مثال، اینکه از نظر اقتصادی نیاز منطقه‌ای برای کسب و کار و بودجه‌ی مورد نیاز آن تأمین می‌شود.

حتی با اینکه میزان سرمایه گذاری و تعداد مشاغلی که توسط این کسب و کار تولید خواهند شد، معیارهای مهمی هستند، معیارهای سخت گیرانه‌ی مشخصی وجود ندارند. قبل از آگوست ۲۰۱۲، فقط در صورتی طرح تجاری مورد قبول واقع می‌شد که ۲۵۰ هزار یورو در آن سرمایه گذاری شده بود و ۵ شغل از طریق آن ایجاد می‌شد. اما این ملزومات سخت از نظر ارقام و اعداد دیگر وجود ندارند. بنابراین، کارآفرین می‌تواند با سرمایه‌گذاری کمتر و ایجاد مشاغل کمتر هم اقامت دائم آلمان را دریافت کند.

  • تاریخ:1396/12/09

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.