تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان
 ادامه تحصیل در مجارستان، تحصیل در دوره پزشکی در مجارستان، پیش پزشکی در مجارستان، دانشگاه های مجارستان، شهر های مجارستان، هزینه زندگی در مجارستان، شرایط تحصیل در مجارستان مواردی هستند که در این صفحه میتوانید بیابید. اگر قصد تحصیل در مجارستان را دارید، میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهترین روش های اعزام دانشجو به مجارستان را برای شما شرح دهند، همچنین از خدمات اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های مجارستان و ویزای تحصیلی مجارستان به صورت تضمینی بهره مند شوید.
کشور مجارستان، دارای تاریخ دیرینه با پایتخت زیبا، شهر بوداپست، که اصلاحا “مروارید دانوب” نامیده میشود، در قلب اروپا قرار دارد. مجارستان عضو کشورهای حوزه شنگن بوده و با داشتن ویزای تحصیلی مجارستان متقاضی میتواند به تمام کشور های حوزه شنگن در اروپا مسافرت کند. از بوداپست تا شهر وین کمتر از سه ساعت با قطار و اتومبیل میتوان سفر کرد.
بیش از ٢٠ هزار دانشجو از ١٠٠ کشور دنیا در مجارستان تحصیل میکنند، برخی به خاطر بورسیه ای که دولت مجارستان ارایه میکند برای تحصیل به مجارستان می آیند و برخی دیگر به دلیل شرایط نسبتا ساده تر دانشگاه در صدور پذیرش و هم چنین شرایط نسبتا ساده تر سفارت مجارستان در صدور ویزای دانشجویی کشور مجارستان راهی این کشور میشوند. هزینه پایین زندگی در مجارستان نیز یکی از دلایل مهم جذب دانشجوی خارجی در این کشور است. هزینه زندگی در مجارستان ماهیانه بین ۴٠٠ تا ۶٠٠ یورو خواهد بود. واحد پول در کشور مجارستان فورینت Forint است. هر ١٠٠٠ فورینت تقریبا معادل ۴ یورو لحاظ میشود.
 ‌
شهریه تحصیل در مجارستان
شهریه تحصیل در مجارستان به صورت میانگین سالیانه ۵٠٠٠ یورو میباشد، شهریه دوره پزشکی در مجارستان، و همچنین دوره دندانپزشکی در مجارستان، بالاتر بوده و برای دوره های پیش پزشکی در مجارستان متقاضی باید شهریه ۶٠٠٠ یورو در سال و برای دوره های پزشکی ١٠ هزار یورو به بالا بپردازد.
 ‌
بورسیه دولتی مجارستان
دولت مجارستان سالیانه تعداد مشخصی از دانشجویان خارجی را بورسیه میکند، این بورسیه در مجارستان شامل هزینه های زندگی و شهریه تحصیل بوده و دارای ظرفیت محدودی برای هر کشور است، اگر قصد دارید از بورسیه تحصیلی در مجارستان استفاده کنید با مشاورین ویزا موندیال تماس بگیرید تا در اخذ پذیرش تحصیلی از مجارستان به شما کمک کنند. ویزا موندیال تنها شرکتی است که در زمینه اخذ بورسیه تحصیلی دارد و بر اساس دانش و آگاهی از سیستم تحصیلی و نظام حقوقی کشور مجارستان، کمک شایانی به متقاضیان تحصیل در مجارستان نموده است.
 ‌
مزایای تحصیل در مجارستان
  • شهریه پایین تحصیلی
  • رنک خوب دانشگاه های مجارستان در دنیا
  • هزینه زندگی پایین
  • امکان کار همزمان با تحصیل در مجارستان
  • امکان اخذ ویزای تحصیلی مجارستان نسبتا ساده تر از کشورهای اروپای غربی
  • امکان ادامه تحصیل به زبان انگلیسی بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی
  • امکان سفر به کل حوزه شنگن با داشتن ویزای مجارستان
 ‌
  • تاریخ:1397/02/24

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.