اقامت در مجارستان

اقامت در مجارستان

اگر برای کار یا تجارت به مجارستان مهاجرت می‌کنید، یا صرفاً در صدد یافتن روشی ایمن و ارزان برای اخذ اجازه اقامت در اتحادیه اروپا هستید، مجارستان گزینه‌ای عالی است، چرا که چندین روش را فراروی مشتریانی از هر کشور و با هر پیشینه‌ای قرار می‌دهد. می‌توانید از طریق اشتغال، راه‌اندازی یک کسب و کار در مجارستان، ویزای دانشجویی، و غیره، یک اجازه اقامت موقت یا دائمی را دریافت کنید

چرا مجارستان؟

هزینه‌های پایین زندگی و کسب و کار

نرخ پایین مالیات %9 مالیات بر شرکت، %15 مالیات سود سهام

کشوری زیبا و واقع در مرکز اروپا

امنیت عمومی عالی و جوی دوستانه

راهکارهای تأسیس شرکت و مهاجرت آسان

سفر بدون ویزا به و در اروپا با استفاده از اجازه اقامت در مجارستان

امکان برخورداری اتباع کلیه کشورها از گزینه‌های اقامت از طریق کسب و کار و تأسیس شرکت

مدارس بین‌المللی و دانشگاه‌های انگلیسی زبان عالی

هنگام درخواست برای اجازه اقامت، مدت اعتبار گذرنامه‌ام باید چقدر باشد؟

اعتبار گذرنامه شما باید حداقل 90 روز بیشتر از مدت اجازه‌ای باشد که برای آن درخواست می‌دهید؛ این بدان معنا است که اگر تاریخ انقضای گذرنامه شما نزدیک است، قبل از آنکه بتوانیم درخواست اقامت شما را تسلیم کنیم، باید گذرنامه خود را تمدید کنید؛ در غیر این صورت اجازه اقامت حداکثر تا تاریخ انقضای گذرنامه شما صادر خواهد شد.

روند تمدید اجازه اقامت من چگونه است؟

حداقل 30 روز قبل از انقضای اجازه اقامت شما، باید درخواستی را برای تمدید اجازه اقامت شما و تأیید این که اطلاعات درخواست اولیه همچنان به قوت خود باقی است، تسلیم کنیم.

هزینه های زندگی در مجارستان:

هزینه زندگی در مجارستان 9.6 درصد از هزینه های زندگی در کشور ایران بیشتر می باشد. این هزینه ها برای یک نفر در ماه حدودا 500 تا 600 یورو است. واحد پول مجارستان فورینت میباشد که معادل 108.26ریال ایران است. اجاره ماهیانه آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 94.788.92 فورینت و هزینه های اصلی برق، آب و وسایل گرمایشی 46.401.86 فورینت می باشد. قابل ذکر است که هزینه های اجاره مسکن در کشور مجارستان پایین تر از کشورمان است.

در برخی کشورها، تولد فرزند موجب اخذ اقامت می شود، ولی باید توجه داشت، تابعیت مجارستان از طریق قانون خون است و تولد فرزند در مجارستان موجب اقامت برای فرزند و والدین آنها  نمی شود. این سوالی است که معمولاً در زمینه بچه دار شدن در اروپا از ما پرسیده می شود.

در نهایت موسسه حقوقی رهام ایرانیان باتاب دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو با نام ثبت شده ساختار پژوهش امید از وزارت علوم بصورت مشاوره تلفنی و حضوری در خدمت شما هموطنان عزیز جهت مهاجرت به مجارستان ، همچنین دیگر کشورهای اروپائی می باشند، تا شما دوست عزیز قادر به اخذ تصمیمی آگاهانه برای امر مهاجرت باشید.

  • تاریخ:1397/03/21

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.