بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند؟

بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند؟

۱کانادا
آری، کانادا هم‌چنان مطلوب‌ترین جای دنیا برای مهاجران است زیرا کشوری است که آسان تر یا راحت تر از هر جای دیگر در دنیا مهاجر می‌پذیرد. به همین دلیل عنوان نخست و راحت ترین کشور برای مهاجرت را به خود اختصاص می دهد. درست مثل بیش‌تر کشورهای این فهرست، تا وقتی که فرد ماهر و آماده‌ی یادگیری چیزهای جدید باشید، کارفرمایان شما را به عنوان بخشی از کسب و کار‌شان می‌پذیرند. این کشور فرصت‌های شغلی بی‌شماری به کارگران ماهر از هر گوشه‌ی دنیا ارائه می‌کند. شغل‌های پردرآمد، نرخ تورم و مالیات پایین، وضعیت بهداشت و نظام آموزشی سطح بالا؛ دیگر چه می‌خواهید؟ کانادا بهترین جای کره‌ی زمین برای مهاجرت است!
۲بلژیک
بلژیک دومین کشور دست‌یافتنی جهان برای مهاجران است که سرانه‌ی بیش‌ترین اعطای شهروندی را در میان کشورهای جهان به خود اختصاص داده است. هم‌چنین بلژیک توزیع‌کننده‌ی شماره‌ی یک شکلات و الماس در جهان است. بنابراین، چرا نباید کسی دل‌اش بخواهد به بلژیک برود؟ به هر حال، به راحتی می‌توانید روند اخذ ویزای اقامت در بلژیک را طی کنید و هم‌زمان برای دریافت اجازه‌ی کار نیز اقدام کنید. اگر هم‌چنان دنبال کار می‌شد، اداره‌ی مهاجرت بلژیک یک ویزای موقتی برای‌تان صادر می‌کند. شاید بلژیک کشور کوچکی باشد، ولی بهترین شکلات و الماس دنیا را برای‌تان فراهم می‌کند.
۳نیوزلند
نیوزلند به دنبال جمعیت جوان‌تری از کارگران می‌شود. و شاید به همین دلیل، به راحتی مهاجران را در کشور خود می‌پذیرد. نیوزلند نسبت به وسعت‌اش، هم‌چنان فقط ۵/۴ میلیون نفر جمعیت دارد که در مقایسه با کشورهای دیگری نظیر استرالیا با ۱/۲۳ میلیون نفر، جمعیت بسیار کمی دارد. خرید زمین در نیوزلند ارزان‌تر از استرالیا است. اگر در این کشور قصد راه‌اندازی کسب و کار دارید، به احتمال زیاد به موفقیت خواهید رسید. طبق گزارش‌ مجله‌ی سیاست خارجی در ۲۰۱۰، نیوزلند به دلیل رشد سریع اقتصادی‌اش، یکی از بهترین کشورهای جهان و االبته راحت ترین کشور برای مهاجرت است.
۲بلژیک
بلژیک دومین کشور دست‌یافتنی جهان برای مهاجران است که سرانه‌ی بیش‌ترین اعطای شهروندی را در میان کشورهای جهان به خود اختصاص داده است. هم‌چنین بلژیک توزیع‌کننده‌ی شماره‌ی یک شکلات و الماس در جهان است. بنابراین، چرا نباید کسی دل‌اش بخواهد به بلژیک برود؟ به هر حال، به راحتی می‌توانید روند اخذ ویزای اقامت در بلژیک را طی کنید و هم‌زمان برای دریافت اجازه‌ی کار نیز اقدام کنید. اگر هم‌چنان دنبال کار می‌شد، اداره‌ی مهاجرت بلژیک یک ویزای موقتی برای‌تان صادر می‌کند. شاید بلژیک کشور کوچکی باشد، ولی بهترین شکلات و الماس دنیا را برای‌تان فراهم می‌کند.
۴استرالیا
استرالیا رتبه دوم راحت ترین کشور برای مهاجرت را به خود اختصاص می دهد. استرالیا نه تنها کشوری است که به راحتی می‌توانید به آن‌جا مهاجرت کنید، بلکه هم‌چنین با اطمینان می‌توانید آن‌جا را خانه‌ی خود بدانید. استرالیا نه فقط سرزمین آرزوهای‌تان، بلکه سرزمین “‌دستیابی به اهداف زندگی‌تان‌” است. نظام آموزشی بی‌عیب‌ونقص، دستمزد عالی حتی برای کارآموزان، امکانات پزشکی عالی، و آدم‌های دوست‌داشتنی؛ چیز دیگری بیش از این از استرالیا نمی‌‌خواهم! بیش‌تر مهاجران فرصت‌های شغلی فوق‌العاده‌ای به‌دست می‌آورند که به زندگی‌شان ثبات و استحکام می‌بخشد. و برای برخی دیگر، جایی است که می‌توانند عشق زندگی‌شان را پیدا کنند. وای!
۵نروژ
نروژ که در بسیاری از آمارها شماره ۱ است در این جا رتبه سوم راحت ترین کشور برای مهاجرت را احراز می کند. اگر به دنبال زندگی در کشوری هستید که در آن دائما آدم‌های شاد و خوش‌مشربی را ملاقات کنید که هرگز دزدی یا تیراندازی نمی‌کنند، نروژ بهترین کشور برای شما است. این کشور با چشم‌انداز زیبا، استاندارد بالای زندگی، و مدارس رایگان؛ فکر می‌کنم هرگز از انتخاب این کشور برای مهاجرت پشیمان نخواهید شد. ناگفته نماند، نروژ همان سرزمین عجایب مدرن است.
۶ایتالیا
اگر می‌خواهید بخشی از تاریخ فرهنگی غنی و منحصربه‌فرد ایتالیا شوید، دست بجنبانید و راه بیفتید. تمام آن‌چه نیاز دارید این است که روند اخذ ویزا و اسناد لازم را طی کنید تا به عنوان یک مهاجر قانونی شناخته شوید. جای پای خود را با خرید یا اجاره‌ی یک ملک در این کشور سفت کنید. ایتالیا مرکز جذب گردشگر در اروپا است. ولی هنوز واقعا نتوانسته است از بحران ۲۰۰۸ کمر راست کند. ولی به ژلاتو (بستنی ایتالیایی)، پاستا و پیتزای واقعی، یک فنجان اسپرسو، مردان جذاب، و کولی‌ها فکر کنید! ایتالیا، ما داریم می‌آییم!
۷سوئد
وقتی صحبت آموزش و پروش به میان می‌آید، سوئد یکی از کشورهای مناسب در این زمینه به شمار می‌رود. می‌خواهید بدانید چرا؟ آنها خدمات آموزشی رایگان ارائه می‌دهند و دانش‌آموزان دبیرستانی برای رفتن به مدرسه ماهانه ۱۸۵ دلار امریکا دریافت می‌کنند! همین مسئله باعث شده است حجم عظیمی از مهاجران آرزو کنند روزی بخشی از جمعیت سوئد شوند. فرآیند مهاجرت به سوئد آن‌قدر آسان است که تنها برای این‌ کار باید یک تقاضانامه در اینترنت پر کنید. البته تقاضانامه برای متقاضیانی است که با یک شخص سوئدی یا هر شخصی که به صورت قانونی ساکن این کشور است، در ارتباط باشند. و البته، باید به سن قانونی بالای ۱۸ رسیده و گذرنامه‌ی ملی معتبر داشته باشید.
۸امارات متحده‌ی عربی
این کشور سرشار از نفت، یکی از کشورهایی است که می‌توانید به راحت‌ترین شکل برای همیشه در آن ساکن شوید. این کشور برای برطرف کردن نیاز شدید به نیروی کار، به شدت نیازمند نیروی انسانی است. همین مسئله کارگران آسیایی را به سمت این کشور جذب کرده است، و این افراد عموما تصمیم می‌گیرند در همین کشور ساکن شوند. با این برج‌ها و آسمان‌خراش‌ها، و این جهش بزرگ در کسب و کار، است
۹برزیل
پنجمین کشور بزرگ دنیا، در رتبه نهم راحت ترین کشور برای مهاجرت نیز هست. حتی صاحبان کسب و کار هم عاشق زندگی کردن در برزیل هستند زیرا این کشور اقتصاد قدرتمندی دارد. البته صبر کنید، این کشور عملکرد فوق‌العاده‌ای نیز در اقتصاد جهانی دارد. به علاوه، این کشور مزایای بسیار دوست‌داشتنی دیگری نیز دارد: آفتاب گرم و ساحل. اگر بخواهم به برزیل بروم، می‌توانم به راحتی از کشورم دل بکنم! زیرا در این کشور به هر جا بروید، قطعا جای مناسبی برای خود خواهید یافت.
۱۰آرژانتین

آیا برای مهاجرت دنبال یک کشور پر از هیجان و گوناگونی هستید؟ آرژانتین منتظر شما است تا بروید و زیبایی‌های خداداد این کشور را کشف کنید. مهاجرت به آرژانتین مثل آب خوردن است. به عنوان شهروند مرکوسور (ساکنان کشورهای امریکای جنوبی)، اگر فقط پنج سال را بدون سوابق جنایی در آرژانتین زندگی کنید، به صورت خودکار ویزا و اجازه‌ی کار در این کشور را دریافت می‌کنید. مزایای این کشور چیست؟ آرژانتین دسترسی جهانی به خدمات بهداشت و درمان، آموزش، خدمات حقوقی رایگان، و حق دعوت از افراد خانواده را برای مهاجر فراهم می‌کند. فرآیند مهاجرت مثل آب خوردن، در عوض وارد شدن به دریایی از عشق و حال – فقط در آرژانتین.

  • تاریخ:1397/04/11

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.