مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

ویزای اقامت دائم یا مهاجرت از طریق مهارت و تخصص:
این نوع ویزا برای افرادی می باشد که شغلشان در لیست اداره مهاجرت نیوزلند وجود دارد نیوزلند هم مانند استرالیا با توجه به سیستم امتیاز بندی عمل می کند و در همین خصوص از متقاضی مهاجرت به نیوزلند می خواهد که مدارکشان ارزیابی شود . سپس به اداره مهاجرت فرستاده شود . افراد بر اساس سن ،مدرک تحصیلی، سابقه کاری، امتیاز همسر امتیازات کمکی امتیاز می گیرند . این امتیازات حداقل باید به 100 برسند . در این صورت فردا این امکان را دارد که برای مهاجرت اقدام کند.
ویزای تجارت و سرمایه گذاری :
افرادی که تمایل دارند در کشور نیوزلند تجارت و سرمایه گذاری کنند ابتدا باید اثبات کنند که در ایران تجارتی داشته اند که طی دو سال گذشته فعال بوده است . این تجارت می توانند فروشگاه ، کارگاه شرکت ،کارخانه و یا حتی دفتر باشید ولی بایستی حداقل گردش مالی حدود 500 ملیون تومان در سال داشته باشد ، که این مبلغ باید به نیوزلند منتقل شده و با آن تجارتی را که تمایل دارد راه اندازی می نماید.  در صورتی که فرد شرایط فوق را داشته باشد و البته بتواند  مدرک زبان آیلتس با نمره 4را بگیرید و با سیستم امتیاز بندی جدید امتیازش به 120 برسد . آن گاه می تواند برای ویزا اقدام کند، که پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت نیوزلند یک ویزای کار سه ساله برای فرد صادر می شود که او می بایست در این سه سال حداقل 2 سال بیزینس فعال و موفق داشته باشد یا اینکه پانصد هزار دلار نیوزلند در تجارتی وارد کرده و سه نفر را نیز استخدام کند که در این صورت بلافاصله به ایشان و خانواده اقامت دائم داده می شود .
ویزای تحصیلی :
افرادی که تمایل به تحصیل در نیوزلند دارند بایستی دارای مدرک زبان انگلیسی 
academic6.3IELTS یا TOEFLIBT90  باشند . همچنین برای این که دولت نیوزلند مطمئن شود که فرد متقاضی می تواند هزینه های زندگی ابتدا  کار می بایستی مبلغ معادل 30 میلیون تومان در حسابی داشته باشند یا شماره حسابی معرفی کنند که این حساب تا 3 ماه این مبلغ را دارا باشد.پس از 3 ماه این مبلغ قابل برداشت است . هزینه تحصیل در نیوزلند سالانه حدود 12000 تا 25000 دلار نیوزلند است که بستگی به دانشگاه رشته و مقطع تحصیلی دارد. فرد می تواند هفته 20 ساعت کار نیمه وقت داشته باشد .
ویزای موقت و توریستی :
برای این نوع ویزا متقاضی عموما شرایط زیر را بایستی داشته باشند:1-ویزای کشور های خارجی خصوصا اروپا را داشته باشد ،2- فردی از اقوام نزدیک در نیوزلند داشته باشد که اقامت دائم یا شهروندی این کشور را دارد.3-توانایی در اثبات بازگشت به ایران در صورت صدور ویزا . مدت اقامت با این ویزا یک تا 3 ماه خواهد بود.ویزای والدین : متقاضی این نوع ویزا پدر و مادر ی هستند که نیمی از فرزندانشان مقیم یا شهروند نیوزلند باشد .
ویزای همسر:
این نوع ویزا مانند شرایط مهاجرت به استرالیا با ویزای همسر برای افرادی در نظر گرفته شده است .که همسرانشان قبل از ازدواج مقیم یا شهروند نیوزلند بوده باشند و در صورتیکه بتوانند ثابت نمایند حداقل 12 ماه یکدیگر زندگی کرده و با هم در را بطه بوده اند به ایشان اقامت خواهد داده شد .ویزای موقت کاریبرای افرادی است که پیشنهاد کاری از یک کارفرما در نیوزلند را دریافت کرده اند . دارای متخصص بسیار در مشاغلی هستند که تقاضا برای ان جا است برای هدف خاصی به نیوزلند امده اند . به دنبال کسب تجربه کاری و دیا کار پس از تحصیل در نیوزلند هستند.
ویزای توریستی :
 در صورتی که قصد اقامت موقت ،نه تحصیل و نه کار در نیوزلند را دارید می بایست نسبت به اخذ ویزای توریستی اقدام کنید.

مهاجرت نیروی کار ماهر متخصص به نیوزلند: برنامه مهاجرت نیروی کار ماهر نیوزلند اجازه می دهد تا کارگران ماهر متخصص در مشاغل برای مهاجرت به نیوزلند وکمک به پر کردن نیروی کار مهاجرت کنند . نیوزلند در حال  حاضر دارای کمبود عظیمی در تعداد  کارگران ماهر دربسیاری  از صنایع است. بنابر این در حال حاضر زمان مناسب برای اقدام جهت  اخذ  ویزا برای این مورد است.

  • تاریخ:1397/04/30

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.