مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک

شرایط مهاجرت به دانمارک:

دانمارک کشوری واقع در شمال اروپا است. پایتخت این کشور کپنهاگ میباشد که در شرق دانمارک واقع شده است.زبان اصلی این  کشور دانمارکی می باشد.مردمان دانمارک جزو راضی ترین و شاد ترین مردم های کل جهان می باشند زیرا کشور دانمارک هر سال جزو 10 کشور برتر جهان ازلحاظ رفاه می باشد.

دانمارک جزو 26 کشور عضو حوزه ی شینگن است و کشور دانمارک جزو 6 کشور برتر اتحادیه اروپا می باشد.مهاجرت به دانمارک روش های مختلفی دارد که در زیر به شرح برخی از آن ها می پردازیم.

پناهندگی:

یکی از روش های مهاجرت به کل کشور ها از جمله دانمارک پناهندگی می باشد ولی این روش به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا از هر 10 نفر که از طریق پناهندگی اقدام به مهاجرت کرده اند 3 نفر از آن ها نتوانسته اند جان سالم به در ببرند وتعدادی از آن ها مدت های طولانی در کمپ ها در سر در گمی به سر کرده اند و تعدادی که توانسته اند اقامت بگیرند دیگر اجازه ورود به کشور خود را نداشته اند.

ازدواج:

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت ازدواج می باشد یعنی اگ شخصی با یکی از افراد آن کشور ازدواج کند پس مدتی می تواند اقامت آن کشور را بگیرد.

سرمایه گذاری:

این روش یکی از روش های با ریسک بالا برای مهاجرت می باشد زیرا ممکن است باعث از دست رفتن سرمایه شما بشود . اگر در کشور دانمارک در حوزه ی کشاورزی ، تولیدات دارو ، صنعت حمل و نقل دریایی سرمایه گذاری کنید می توانید موفق به اخذ اقامت این کشور شوید.

ویزای کاری:

اخذ ویزای کاری یکی از سخت ترین روش ها برای مهاجرت به این کشور می باشد زیرا اگر فرد دارای دعوت نامه کاری هم باشد در ابتدا کارفرما باید آن کار را 3 ماه در کشور خودش آگهی کند اگر در کشور خودش شخصی برای آن کار پیدا نشد باید دوباره 3 ماه آن کار را در دیگر کشور های اتحادیه اروپا آگهی کند در مرحله آخر آن فرد می تواند ویزای کاری را دریافت کند.

ویزای تحصیل:

دانمارک دارای دانشگاه هایی در سطح متوسط می باشد و تنها چند دانشگاه در سطح بالا می باشد برای دریافت ویزای تحصیلی در مقاطع کاشناسی و کارشناسی ارشد باید هم مدرک زبان انگلیسی(آیلتس) و هم مدرک زبان دانمارکی هم داشته باشید زیرا در مقاطع معمولا به زبان دانمارکی تدریس می شود ولی در مقاطع دکتری و بالاتر تنها داشتن مدرک زبان انگلیسی کافی می باشد.

  • تاریخ:1397/05/21

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.