تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش

دانشگاه های برتر اتریش در این مقاله قصد داریم که چند مورد از بهترین دانشگاه های اتریش را به شما معرفی کنیم.
درباره اتریش
اتریش کشوری واقع در اروپا ی مرکزی است که عضو اتحادیه اروپا و حوزه ی شینگن می باشد.
پایتخت: وین
زبان رسمی: آلمانی
مساحت:83.879  کیلومتر مربع
جمعیت:8.754.413  نفر
واحد پول: یورو

تحصیل در اتریش
        
کشور اتریش از لحاظ هزینه کشوری مقرون به صرفه برای تحصیل می باشد به طوری که هزینه تحصیل برای دانش جویان بین المللی بسیار پایین می باشد.
اتریش دارای دانشگاه های معتبر با سطح کیفیت بالا می باشد و بسیاری از دانشگاه های آن توانسته اند رتبه های قابل توجهی در رتبه بندی دانشگاه های بین المللی کسب کنند.
معرفی چند دانشگاه معتبر در اتریش


: University of Vienna
یکی از بزرگ ترین و بهترین دانشگاه های اروپا دانشگاه وین است که واقع در شهر وین در کشور اتریش می باشد. دانشگاه وین دارای قدمتی 650 ساله است که موفق به اخذ رتبه ی 154 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS شده است و دارای94 هزار دانشجو در رشته های مختلف می باشد و دانشمندانی هم چون Sigmund Freud وErwin Schrödinger فارغ التحصیلان این دانشگاه می باشند.


Vienna University of Technology:
دانشگاه تکنولوژی وین یکی از معتبرترین موسسات فنی در اروپا می باشد که موفق به کسب رتبه ی 182 شده است.
این دانشگاه در سال 1815 در پایتخت زیبای کشور اتریش تاسیس شده است و در حوزه های مهندسی و علوم طبیعی تمرکز دارد.

                 

 University of Innsbruck
یک دیگر از دانشگاه های برتر اتریش دانشگاه Innsbruck می باشد که در غرب کشور اتریش، شهر Innsbruck در نزدیکی رشته کوه های آلپ واقع شده است.
دانشگاه Innsbruck از دیگر دانشگاه های بزرگ و قدیمی اتریش است که امروزه دارای 16 دانشکده می باشد و موفق به کسب رتبه 286 در رتبه بندی جهانی شده است.
                         

 University of Graz:
پس از دانشگاه وین دانشگاه Graz بزرگ ترین دانشگاه کشور اتریش می باشد. این دانشگاه در سال 1585 تاسیس شده است و امروزه تعداد دانش جویان این دانشگاه بیش از 32 هزار داشن جو می باشد.از دیگر دانشگاه های معتبر اتریش که دارای رتبه ی جهانی می باشند می توان به دانشگاه های Johannes Kepler University Linz ،Alpen-Adria-Universitaet Klagenfurt  و Paris Lodron University of Salzburg اشاره کرد.امیدواریم با مطالعه ی این مقاله توانسته باشید اطلاعات لازم در زمینه تحصیل در اتریش ر ا کسب کرده باشید و چنان چه قصد تحصیل در اتریش را دارید توانسته باشید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید.
  • تاریخ:1397/05/30

برخی از اخبار

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.